Компанія "KidsLand"

Правильний, красивий, стильний одяг представляє вас у кращому світлі. Самовідчуття людини, її сприйняття оточуючими та предмети її гардеробу тісно пов'язані між собою.
Те, як людина одягається - є невід'ємною частиною її характеру та стилю поведінки.

У житті дитини одяг займає особливе місце. Нові діти люблять робити вибір самі. Практично з трьох-чотирьох років у малюків вже є своя думка щодо того, що носити і як виразити себе у цьому світі. Діти хочуть бути яскравими, красивими, найкращими та неповторними. Вони люблять бути у тренді. Саме спостерігаючи такі тенденції, ще в далекому 1996 році вперше виникла така ідея – створити та відкрити магазин дитячого одягу, взуття та аксесуарів, маленький та затишний дитячий світ, у якому буде все найнеобхідніше та найнеобхідніше.

Так, рік за роком, створювалася мережа магазинів KIDSLAND.

На сьогоднішній день KIDSLAND - це три магазини одягу, взуття та аксесуарів для дітей від самого народження до старшого віку. За понад двадцять років існування KIDSLAND зумів створити дійсно те, що потрібно людям. Підхід до якості обслуговування та спілкування з покупцями формувався не один рік.
Навіть найвибагливіші клієнти, здійснивши покупку одного разу, залишаються серед постійних.

Діти дорослішають з кожним роком і згодом приходять одягати своїх малюків. Серед торгових марок, що представлені в KIDSLAND, кожен покупець зможе знайти саме те, що потрібно.
Перелік брендів постійно зростає та змінюється.

Бренди, які Ви можете знайти в нашому магазині:

Bikkembergs, Twin Set, Pinko, ADD, Freedomday, Mayoral, Tandem, Reima, Michael Kors, Garvalin, Sanetta, Trestelle та багато інших актуальних брендів.

Купуючи своїй дитині такий одяг, ви з ранніх років прищеплюєте їй не тільки любов до прекрасного, але й даруйте затишок та комфорт у кожному дні його життя.

Привітне та щире ставлення всіх співробітників компанії до улюблених клієнтів, а також те, що вони, своєю працею та щоденною увагою, протягом двадцяти років створювали мережу магазинів, є однією з численних причин, через які клієнти люблять та обирають KIDSLAND.