Адреса та режим роботи магазинів Kid's Land:

Інтернет-магазин KID'S LAND

  • Телефон: (068) 146-71-19
  • Пн-нд с 10:00 до 20:00
  • Mail: kids2016land@gmail.com

вул. Академіка Павлова, 44б, ТРЦ "Французький Бульвар"

  • Телефон: (068) ​146-71-19
  • С 10:00 до 20:00, без вихідних

вул. Героїв Праці, 9, ТРЦ "Дафи", 3-й поверх

  • Телефон: (068) 146-71-19
  • С 10:00 до 20:00, без вихідніх

Відділ по роботі з оптовими кліентами:

  • Телефон: (067) 594-99-30

Ми у соц. мережі:

Kids LandKids LandKids LandKids LandKids Land

 

Мережа магазинів КІДСЛЕНД У МІСТО ХАРКОВА вже понад 10 років дбає про малюків та дорослих дітей міста.

Перший МАГАЗИН КІДСЛЕНД відчинив двері для своїх відвідувачів 2 лютого 2003 року. І це був МАГАЗИН КІДСЛЕНДНА РИМАРСЬКОЇ,8. KIDSLANDНАРИМАРСЬКОЇ,8 був першим успішним проектом.

У МАГАЗИНІ KIDSLAND НА ВУЛ. РИМАРСЬКА, 8 переважно представлено брендовий одяг та взуття.У магазині KIDSLAND НА ВУЛ. РИМАРСЬКА, 8 є два окремі торгові зали. В одному торговому залі МАГАЗИНА KIDSLAND НА ВУЛ. РИМАРСЬКА, 8 представлений одяг для хлопчиків та дівчаток від народженнядо 6 років: куртки, шапки, шарфи, светри та штани, спідниці та сукні, колготи, шкарпетки, звичайно ж, найнеобхідніші аксесуари. 

У центральному торговому залі МАГАЗИНА КІДСЛЕНД НА ВУЛ. РИМАРСЬКА, 8 розміщуються стенди з верхнім одягом, трикотаж, костюми, сорочки, джинси та штани для хлопчиків та светри, блузи, сукні, спідниці та комплекти одягу для дівчаток, вікова група одягу від 7 до 18 років.  У МАГАЗИНІ КІДСЛЕНД НА РИМАРСЬКІЙ,8 є окремий стенд з аксесуарами для волосся для дівчатокта метеликами, краватками та ременями для хлопчиків.

ВМАГАЗИНІ KIDSLAND НА ВУЛ. РИМАРСЬКА, 8 також можна придбати різні книги та вироби для дітей, що стане чудовим доповненням будь-якого подарунка. МАГАЗИН KIDSLAND У ТРЦ ДАФІ тішить своїх клієнтів упродовж 7 років. Площа МАГАЗИНУ KIDSLANDВ ТРЦДАФІ найбільша, що дозволяє широкому асортименту
представити продукцію для дітей та підлітків.

Поки ваші діти дивляться фільм у кінотеатрі або грають в ігровій кімнаті, ви можете доглянути та вибратиу МАГАЗИНІ КІДСЛЕНДВ ТРЦ ДАФІ усі необхідні товари: взуття, верхній одяг, трикотаж, джинси та штани,спідниці та сукні, спідня білизна, піжами та , звичайно ж, необхідні аксесуари актуальні для відповідної пори року.

У ТРЦ ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР КІДСЛЕНД одягає дітей з самого моменту відкриття торгового центру, вже 5 протягом 5 років.KIDSLAND НА РИМАРСЬКОЇ,8 в широкий асортимент представлені товари для дітеймолодшоговіку, а саме для малюків від народження до 6років. МАГАЗИН KIDSLAND У ТРЦ ДАФІ І В ТРЦ ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР пропонує асортимент дитячого одягу,як від відомих брендів, так і торгових марок не настільки відомих, але в гідному поєднанні ціни та якості.
А У МАГАЗИНІ KIDSLAND НА ВУЛ. РИМАРСЬКА, 8 переважно
представлений брендовий одяг та взуття.

Одягаючи своїх дітей У МАГАЗИНІ КІДСЛАНДНА ВУЛ. РИМАРСЬКА, 8, У KIDSLAND У ТРЦ ДАФІ І В КІДСЛЕНД У ТРЦ ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР Ви отримуєте не тільки гарну та якісну продукцію, але й 
можливість користуватися програмою лояльності для клієнтів МАГАЗИНІВ КІДСЛЕНДВ МІСТО.