Оплата:

Оплата готівкою можлива при: кур'єрській доставці; самовивезення;

доставка по Україні післяплатою.

Усі взаєморозрахунки здійснюються у гривнях. Вартість послуг Нової Пошти з пересилання готівки складає 2% від вартості замовлення + 20 грн. за оформлення. Безготівковий розрахунок: Оплата товару перерахуванням на картковий рахунок Приватбанку (передплата) можлива за: кур'єрській доставці; самовивезення; відправлення замовлення по Україні.

Реквізити картки для оплати будуть надіслані Вам після підтвердження замовлення. 

Можливість оплати платіжним дорученням на розрахунковий рахунок.

Після підтвердження замовлення Вам буде надіслано рахунок-фактуру з необхідними реквізитами.
Перерахування коштів на розрахунковий рахунок необхідно здійснити протягом 3 днів з моменту підтвердження замовлення.
В іншому випадку Ваше замовлення буде анульоване. Відправка/доставка замовлення буде здійснена тільки після надходження грошей на р/р,
термін підтвердження становитиме 1-2 робочі дні.

Обмін та повернення:

Повернення товару здійснюється відповідно до чинного законодавства України – «Закон про захист прав споживачів» протягом 14 календарних днів. Повернення товару можливе за дотримання таких умов: товар не експлуатувався (є новим), збережено заводське пакування, наявність ярликів та чек (накладна).

Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну чи поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 р. № 172).

Повернення/обмін товару провадиться в точці самовивезення. Доставка товару повернення здійснюється за рахунок покупця.

Вартість доставки не компенсується. Повернення грошей здійснюється у день повернення або, у разі відсутності грошей у касі, протягом 5-7 днів.